Przy zakupie laptopa do pracy trzeba mieć świadomość, że dobry dobór sprzętu to połowa sukcesu. Chyba każdy pamięta sytuację, gdzie w kluczowej sytuacji komputer zaciął się, albo znacząco spowolnił pracę. Potrafi to nie tylko wybić z rytmu, ale w niektórych sytuacjach także zniweczyć efekty dotychczasowej pracy. Jeżeli zaś używamy dobrego i sprawnego komputera, wszystko działa szybko, a nawet najbardziej złożone procesy przebiegają bardzo sprawnie. Kluczem jest by każdy czuł się komfortowo ze swoim sprzętem. Dla tego też oprócz mocnego zaplecza technicznego ważne jest by rozmiar i kształt komputera odpowiadał użytkownikowi. Praktyka pokazuje, że bardzo dobrze pod tym względem wypada Dell Latitude 5500 (http://ukb.com.pl/solidna-konstrukcja-w-zgrabnej-obudowie/). Osoby korzystające z tego sprzętu bardzo sobie go chwalą, tak samo zresztą jak recenzenci sprzętu komputerowego. W dzisiejszych realiach Dell Latitude 5500 jest bardzo rozsądnym wyborem. 

Sprzęt na miarę naszych czasów

Dell Latitude 5500 jest odpowiedzią na standardowe potrzeby dzisiejszego użytkownika. Jego działanie oparte jest na systemie operacyjnym Windows 10 Pro, który nie tylko jest najpopularniejszym systemem wśród laptopów biznesowych, ale także najlepiej funkcjonującym.  Komputer wykorzystuje procesor Intel Core i5, który znany jest z niezawodnej pracy. Pamięć RAM wynosi 16 GB. Dysk SSD natomiast jest pojemności 256 GB. W sprzęcie zamontowano kartę graficzną Intel UHD Graphics 620. Wszystko to razem stanowi o wysokiej jakości komputera Dell Latitude 5500.

Komputer jest bardzo ładnie wykończony. Chwytając go do ręki od razu ma się wrażenie, że obcuje się z porządnym sprzętem. Oprócz tego jest też przy tym niesamowicie lekki. Wyświetlacz laptopa jest wykonany z dbałością o każdy szczegół. Obraz jest bardzo ostry, a kolory nasycone. Dzięki tym cechom fizyczne obcowanie z Dell Latitude 5500 to czysta przyjemność.

Business obraz autorstwa mindandi - www.freepik.com